Пішохідний маршрут №1 "Лютянська Голиця" - одноденний

Протяжність маршруту - 22 км.

Короткий опис маршруту

Цей маршрут здійснюється на протязі одного світлового дня. Маршрут легкий і призначений також і для туристів, які ще ніколи не подорожували горами.

Маршрут починається на турбазі "Перлина Красії". Після сніданку група туристів в супроводі досвідченого інструктора вирушають пішки по маршруту. По дорозі милуємось видом Буківського хребта та Верхньодністровськими Бескидами. На північному заході відкривається вид на Ужоцький перевал. На півдні в долині бачимо один з найдавніших курортів Карпат - Лумшори.

вид на гору Лютянську Голицю з боку ЛумшорРухаємось до вершини Лютянської Голиці. Висота Лютянської Голиці 1374м. З вершини рухаємось вздовж хребта до наступної гори, яка є краєм хребта. Це гарна панорамна точка. На півдні Широка Яма,за нею полонина Рівна (Руна). На північному сході - гора Остра

вид на гору Лютянську Голицю з гори Острої

Після відпочинку та обіду, що приготує для вас інструктор на вогнищі, повертаємось назад через вершину Лютянської Голиці до місця спуску з хребта. Спускаємось в село Люта і, рухаючись селом знайомимось з архітектурою і побутом верховинців та лемків.а цих напівдиких коників-гуцуликів можна зустріти майже на самій вершині гори

Далі повертаємось на турбазу.

І от уявіть собі: на карпатському хребті висотою в 1300 метрів над рівнем найближчого моря, віє легенький свіженький вітерець, пахне димом вогнища, печеною картоплею і бринзою, в склянках налито запашне закарпатське вино або сливянка. Навкруги, поки бачить око, тільки гори та долини вкриті смарагдовим покривалом букових пралісів, внизу відніються маленькі цяточки хатинок закарпатських верховинців. А ви вже медитуєте під ніжну музику вітру та лісу.
І на згадку у вас залишаться не тільки заряд енергії та бажання жити ще сто років, щоб побачити цю красу знов і знов, а також і високоякісні фотографії та відеофільм про цю чудову подорож.

Вартість пішохідного маршруту - 500грн. з групи (до 10 осіб). У вартість включено послуги інструктора, обід-пікнік, компакт-диск з відеофільмом та фотографіями кожному учаснику.

Вимоги до одягу учасників маршруту - із взуття перевага віддається туристським черевикам але можливе використання і шкіряних кросівок хорошої якості, спортивний костюм, водонепроникна вітровка, головний убор, сонцезахисні окуляри, невеликий рюкзак для перенесення індивідуального запасу води.

Радимо ознайомитися: Турбаза „Перлина Красії” – В.Березнянський р-н.


Замовити тур