Вулканічні схили Берегівського горбогір”я, унікальні ґрунти та велика кількість сонячних днів – якнайкраще сприяють вирощуванню винограду.
Із районованих сортів винограду Берегівського краю визнаними виноробами виготовляються виключно марочні вина.
„Старий Підвал” – це невеличкий, але дуже старовинний підвал, стіни якого покриті тонким шаром благородної патини і пороху століть, викликає повагу і цікавість своїм виглядом. Пивниця розташована в горі, по якій колись проходили північні кордони Римської імперії і має солідний вік – понад 300років. За народними переказами такі підвали були видовбані вручну полоненими турками, яких удільні князі після переможних битв засилали в свої володіння. Сліди від кайла на стінах видні до цього часу.
Старовинні приладдя виноробів
бокал тюльпаноподібної форми потрібно тримати пальцями за ніжку. Спочатку визначте прозорість та колір вина, потім при легкому коливанні бокала – аромат і букет, і тільки потім робите ковток, омиваєте вином весь рот і , закинувши голову ковтаєте...
Одержати повне задоволення від вина можна лише гармонійно поєднуючи його з їжею та водою. Для дегустації вам запропонують: сир селиський – сир без консервантів та харчових добавок, який виготовляється на Хустщині за тисячолітніми традиційними технологіями швейцарських Альп, погачі – традиційне прісно шарове тісто угорської кухні, що випікається з додаванням сиру, шкварок або картоплі, грецький горіх, яблука та мінеральну воду, які освіжать Ваші смакові відчуття після кожного сорту вина .
На стінах підвалу одержані нагороди на престижних винних конкурсах та фестивалях – це результат самовідданої клопітливої праці та мистецького вміння виноробів.

<<< Повернутися до інформації про дегустацію